Halı Yıkama

Halılarınız ücretsiz servisimizle evinizden alınıp tesisimize getirilir. Toz alma işleminden sonra son teknoloji makine parkurumuzda bitkisel deterjanlar ile yıkanır, kurutulur. Leke ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra tekrar evinize bırakılır.

Yıkama sırasında doğada parçalanabilen ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan şampuanlar kullanılmaktadır. Ayrıca halılarınız arıtılmış su ile yıkanmalıdır. Firmamızda bu hizmetlerin tamamı yer alırken halı temizliği yapılırken otomatik yıkama ve ekipmanları kullanılmaz.

Koltuk Yıkama

Koltuklarımız, evlerimizde en fazla zaman geçirdiğimiz eşyalarımız olduğu için, yılda en az 1 kere koltuk yıkama yapılmalıdır.Manisa Merkez konumundaki Mercan Koltuk Yıkama bu sorununuzu çözüyor.

Koltuklar, yüzeysel olarak temiz görünseler bile, asıl kir ve tozu iç kısımlarındaki süngerleri ile emdikleri için, silmek yeterli olmaz, profesyonel koltuk yıkama işlemi yapılması gerekir.

Koltukların iç kısımları süngerdir ve süngerler yapıları gereği toz ve kiri emerler. Bu toz ve kir, insan sağlığına zararlı alerjenler içerdiği için, hijyenik koltuk yıkama yapılması gerekir.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Manisa Şehzadeler ve Yunusemre bölgelerinin tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Perdelerinizi özel şampuanlarla yıkıyoruz. Perde yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Perdelerinizin 6 ay kadar süre içerisinde yıkanması gerekir, kullanılan perdelerin yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda perdelerinizi yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. perde yıkama fabrikamız da yıkanan tüm perde ve halılar anti-bakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için perde yıkama konusunda halı yıkama şirketimize perdelerinizi mutlaka yıkatmalısınız.

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler özellikle kış aylarında en çok kullandığımız ve temasta bulunduğumuz ev tekstili ürünüdür. Bu nedenle yorgan ve battaniye yıkama konusu oldukça önemlidir. Ancak evde yıkanan yorgan özellikle kış aylarında pek de kolay kurumuyor. Bu da yorganda kötü koku oluşumu ve bakterilerin çoğalmasına sebep oluyor. Bu nedenle yorgan yıkama işini profesyonel bir firmaya bırakmak en mantıklı çözüm oluyor

Mercan halı yıkama fabrikamız yorgan yıkama sistemiyle bu ihtiyaca profesyonel çözüm üretmektedir. Yorgan yıkama makinamız ve son sistem kurutma odamızla yorganlarınız tertemiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Yatak Yıkama

Evde yatak yıkama hizmetimizde yatağı yıkamaya başlamadan önce sanayi tipi vakumlu ithal makinelerimiz yardımı ile yatağın üzerindeki kaba pislikleri ve tozları alırız. Ardından yatak üzerinde bulunan kir ve lekeler için sağlığa zararsız özel organik bazlı leke çıkarıcılar kullanırız. Kir ve lekelerin leke çıkarıcılar yardımı ile çözülmesini sağladıktan sonra yatağa temiz su verir ve durulama işlemini gerçekleştiririz. En son vakum gücü oldukça yüksek makinelerimiz ile yatağınızın vakumlamasını yapar ve üzerinde bulunan leke, kir, mikrop ve bakterileri vakum makinemizin haznesine hapsederiz. Böylece yataklarınız lekelerinden arınırken aynı zamanda tamamen hijyenik olması da sağlanmış olur. Sizler de müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek yataklarınızın hızla ve en kaliteli şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekte olan firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.